خیر، ثبت نام به صورت آنلاین و از طریق پرتال آموزش سازمان نظام مهندسی است.
از طریق پرتال آموزش سازمان نظام مهندسی به آدرس edu.tceo.ir می توانید در دوره مورد نظر خود شرکت نمایید.
بله، برای شرکت در دوره های ارتقا پایه و ورود به حرفه از استان های دیگر شما باید یک معرفی نامه از سازمان نظام مهندسی استان خود از طریق پرتال آموزش سازمان نظام مهندسی به آدرس edu.tceo.ir می توانید در دوره مورد نظر خود شرکت نمایید.
سلام بله در صورت تمایل هریک از افرادی که در کلاس شرکت می کنند و حضور دارند می توانند از استاد گرامی مربوطه داخل کلاس خواهش نمایند که میکروفن یا وبکم آنها را فعال نمایند که بتوانند به صورت تصویری و صوتی داخل کلاس حضور داشته باشند .
در پایان هر دوره یک آزمون برگزار خواهد شد که به صورت آنلاین و چهار گزینه ای است. معمولا زمان هر آزمون 40 دقیقه است و ورود به آزمون همانند ورود به کلاس از طریق سایت آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت به آدرس ocw.iust.ac.ir می‌باشد.
بله امکان استفاده از گوشی همراه برای شرکت در کلاس ها در صورت پرسرعت بودن اینترنت شما وجود دارد ولی برای بهره مندی از همه ی خدمات کلاس و داشتن کیفیت بهتر استفاده از تلفن همراه توصیه نمی شود.
بله، تمامی دوره ها ضبط می گردند و ثبت نام کنندگان می توانند از طریق صفحه ورود به کلاس هر دوره در قسمت Recording جلسات قبلی همان دوره را مشاهده نمایند.